صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

سهم بهزيستي و كميته امداد از هدفمندي يارانه‌ها تعيين شد

افرایش سهم بهزيستي و كميته امداد از هدفمندي يارانه‌ها

رئيس‌ سازمان برنامه و بودجه كشور، سهم سازمان بهزيستي و كميته امداد را از منابع هدفمندي يارانه ها براي دستگاه‌هاي حمايتي ابلاغ كرد.

به گزارش ‌مركز اطلاع‌رساني،‌ روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، دكتر محمدباقر نوبخت، رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور در مكاتبه با رئيس كميته امداد امام خميني (ره) و سازمان بهزيستي، شيوه‌نامه اجرايي ماده ۴ آيين نامه اجرايي تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۹۷ كشور را ابلاغ كرد.

در اين شيوه نامه، خطاب به سازمان هدفمندي يارانه‌ها، سازمان بهزيستي و كميته امداد آمده است: در اجراي ماده ۷۹ قانون برنامه ششم توسعه و با هدف ترميم مستمري خانوارهاي تخت پوشش دستگاه‌هاي حمايتي، تا مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ ميليارد ريال از محل رديف سه جدول مصارف هدفمندي تبصره ۱۴ به صورت ماهانه، از سوي سازمان برنامه به دستگاه هاي حمايتي ابلاغ و اختصاص داده مي شود.

بر اين‌اساس سهم كميته امداد از اين مبلغ ۳۴ هزار و ۳۷۰ ميليارد ريال و سهم سازمان بهزيستي ۱۱ هزار و ۱۳۰ ميليارد ريال تعيين شده است.

رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور در مكاتبه با رئيس سازمان هدفمندي يارانه ها يادآور شده است: ترتيبي اتخاذ شود تا پرداخت مستمري مددجويان كميته امداد و سازمان بهزيستي در تير ماه، بر اساس اين شيوه نامه انجام و مابه التفاوت سه ماه اول سال نيز پرداخت شود


٠٧:٢٢ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٥٤


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم