صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازسازی و ساماندهی فاضلاب مجتمع دام شیری لبن

پروژه بازسازی و ساماندهی فاضلاب مجتمع دام شیری لبن

به گزارش واحد روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم ــ مسئول دبیر خانه شورای نظارت سازمان مدیریت قم از روند اجرای طرح ساماندهی فاضلاب بازدید کرد.

به جهت بهبود وضعیت فاضلاب و ساماندهی وضعیت پساب مجتمع دام شیری لبن،3700متر لوله های پلی اتیلنی کارگیت  جایگزین لوله های سیمانی قدیمی می شود . بازسازی و ساماندهی فاضلاب مجتمع دام شیری لبن از محل درآمدهای مالیات برارزش افزوده و اعتبارات استانی تامین می شود.

احمد الله وردی زاده  با بیان این مطلب که در صورت وجود اعتبار، مسیر 15 کیلومتری لوله فاضلاب می بایست با لوله پلی  اتیلنی جدید جایگزین شود گفت: کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح در سال جاری 3/200 میلیون ریال است. بخشی از اعتبارات این پروژه از محل ردیف درآمدی مالیات برارزش افزوده به مبلغ 2/200میلیون ریال توسط فرمانداری قم و بخشی دیگر از محل اعتبارات استانی به مبلغ 1/000 میلیون ریال تامین شده است .

مجمتع دامداری، دامهای شیری لبن  واقع در شمال شرقی شهر قم و در کنار جاده روستای جنت آباد می باشد که ظرفیت ایجاد 330واحد پرورش دامهای شیری دارد ، تاکنون 220 واحد ساخته شده و در حال حاضر 120واحد آن فعال است.در این مجتمع حدود 760 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار می باشند.

 


٠٨:٠٧ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٩٦    /    تعداد نمایش : ٤١٠


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم