صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازیدمعاون برنامه و بودجه سازمان از اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

بازدید معاون هماهنگی سازمان از اداره کل منابع طبیعی استان

بازدید معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان از ساختمان و امکانات اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه استان، در آستانه  هفته دولت آقای امانی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان به همراه کارشناس بودجه امور تولیدی سازمان و مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری از قسمت های مختلف اداری و تاسیساتی آن اداره کل بازید کردند. در این بازدید که با هدف  شناسایی  مشکلات و کمبودهای اداری و تجهیزاتی آن اداره کل برگزار شده بود .، مدیران قسمت های مختلف اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان توضیحات مفصلی از شرح وظایف، اقدامات آن اداره ارائه دادند.

فعالیت های در دست اجرا به منظور مکانیزه نمودن فعالیت ها ، و اقدامات اداره کل و خدمات مورد ارائه به مراجعین ،  فراهم نمودن تسهیلات برای تکریم هر چه بیشتر ارباب رجوعان، تجهیز و تکمیل سالن و میز خدمت ، برای مراجین از جمله مباحث مورد بحث در این بازدید بود .

در ادامه نیز آقای امانی راهنمایی های قانونی را  جهت بهتر شدن امکانات و فضاههای اداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری به کمک ظرفیت های قانون بودجه سال جاری و دیگر قوانین موجود در این زمینه به مدیران آن ارائه نمودند.و ابراز  امید واری کردند با پیگیری کارشناسان و مساعدت های همکاران این امر تسریع یابد .


١٢:٠٠ - سه شنبه ٦ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٩


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم