صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی اقتصاد مقاومتی

دومین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی اقتصاد مقاومتی استان

دومین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی اقتصاد مقاومتی به ریاست معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد.

در روز یکشنبه  97/6/18 دومین جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی  اقتصاد مفاومتی با ریاست جناب آقای هاشمی معاون محترم سیاسی امنیتی استانداری  و  حضور مدیران دستگاه های عضو در استانداری قم تشکیل شد.

 در این جلسه آقای شاکر آرانی معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر کارگروه، گزارشی از اقدامات انجام شده و پیگیری مصوبات قبلی کارگروه ارائه دادند. ایشان در ادامه سخنان خود به تهیه برنامه جامع همکاری مشترک مدیریت مصرف آب و انرژی که بین شرکت های آب و برق و گاز استان کارشناسی شده است، اشاره نمودند. این برنامه به منظور هماهنگ کردن و افزایش تأثیر برنامه های تبلیغی و فرهنگ سازی مدیریت مصرف توسط سه شرکت مذکور تهیه شده که به تصویب کارگروه رسید و برای تصویب نهایی به صحن اصلی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال خواهد شد.

در ادامه جلسه طرح  پیشنهادی جشنواره فروشنده برتر به منظور ترغیب فروشنده ها به عرضه کالاهای ایرانی توسط مدیرکل محترم فرهنگ و  ارشاد اسلامی ارائه شد که پس از بحث وبررسی مصوب شد در جلسات کارشناسی طرح نهایی با دبیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت اداره کل صمت تهیه و به جلسه بعدی کارگروه ارائه شود.

ارائه گزارش مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان از طرح همیار تولید ملی که با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان در مدارس مقطع ابتدایی انجام خواهد شد، ارائه گردید. این طرح برای تصویب نهایی به صحن اصلی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ارسال خواهد شد.

همچنین ایشان در خصوص تهیه فهرست کالاهای تولید استان و انتشار آن در سایت اداره کل  توضیحاتی ارائه دادند که مقرر شد فهرست کالاهای  مصرفی مورد نیاز دستگاه های اجرایی که در استان قم تولید می شود به تمامیی دستگاه های اجرایی ارسال و در اختیار ذیحسابان و مسئولان خرید دستگاه های اجرایی قرار گیرد.ز


١٠:٠٠ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٩


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم