صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هماهنگي روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي كشور

جلسه ايجاد هماهنگي روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي كشور

جلسه ايجاد هماهنگي و يكپارچگي در اجراي و پي‌گيري موضوع‌هاي كليدي برنامه و بودجه كشور در استان‌ها با حضور دكتر محمدباقر نوبخت معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور و معاونان و مديران اين سازمان و روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي كشور در محل سازمان مذكور برگزار شد. 

به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور دكتر محمدباقر نوبخت معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان در اين جلسه اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه كشور نبايد درحاشيه باشد و به دليل اين كه ما مسؤول راهبري و رصد توسعه كشور هستيم، همواره بايد در متن باشيم و در برابر همه اتفاقات ريز و درشت كشور مسؤوليت كامل داريم. 
وي افزود: ما متناسب با مسؤوليت، اختيار كامل هم داريم و از همه روساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها مي‌خواهم در مواجهه با دستگاه‌ها طلبكارانه و قوي و محكم برخورد كنند. 
دكتر نوبخت با اشاره به توسعه مشاركت عمومي و واگذاري طرح‌هاي عمراني به بخش غيردولتي تصريح كرد: علت اين سازمان برنامه و بودجه كشور و سازمان‌هاي استاني متولي اصلي واگذاري‌ها هستند، اين است كه اين سازمان با انگيزه و با قدرت است و اميدوارم قبل از پايان سال بتوانيم كارنامه درخشان و قابل قبولي در مورد واگذاري‌ها داشته باشيم. 
وي تأكيد كرد: سازمان برنامه و بودجه كشور مسؤوليت مسايل اساسي و كلان كشور را برعهده دارد و ما ناخداي اين كشتي هستيم و بايد به قدرت و قوت مسؤوليت خود را ايفا كنيم و در عين حال كه موانع را رفع مي‌كنيم، گره‌گشا هم بايد باشيم. 
گزارش مذكور حاكي است در ادامه اين جلسه شركت‌كنندگان در مورد اجراي برنامه اشتغال گسترده و مولد موضوع تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۳۹۷ كل كشور، لزوم پيش‌بيني تمهيدات و اقدام‌هاي فعالانه براي مقابله مؤثر با آثار تحريم‌ها و بررسي سياست‌ها و جهت‌گيري‌هاي تدوين لايحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور بحث و بررسي شد. 


٠٨:٠١ - سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٨١


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم