صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدرا سرپرست استانداری قم با ریاست سازمان مدیریت

ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی، میزبان سرپرست استانداری قم بود

مهندس رضوی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم ، میزبان سرپرست استانداری قم بود .

 در این دیدار که در روز  سه شنبه 6 آذر ماه به همراه اقامه نماز ظهر و عصر در  سازمان مدیریت برنامه ریزی استان برگزار شد،  آقای سيد محمدرضا هاشمي سرپرست محترم  استانداري قم  با جمعی از  مدیران استانداری حضور داشتند.

در این جلسه  مهندس رضوی  ضمن ابراز قدردانی و خرسندی از این  دیدار صمیمی، بر لزوم همکاری هرچه عمیق تر نهادهای دولتی در پیشبرد برنامه توسعه  استان تاکید داشتند و گفتند این سازمان با  جدیت پیگیر حل مشکلات استان است و تمام توان کارشناسی خود را  در انجام  مسئولیت های  خود بکار گرفته  است .

آقای هاشمي در این دیدار با اشاره به نقش اين سازمان در توزيع اعتبارات عمراني و هزينه اي اظهار داشت:‌بايستي اين اعتبارات بر اساس اولويت بندي و اهميت طرح ها تزريق شوند.

وی با تاكيد بر توجه به سند آمايش استان قم در برنامه ريزي هاي توسعه اي افزود:‌در بحث اقتصادي مهمترين رويكرد استان قم گردشگري و خدمات است و بايستي براي جذب گردشگران و ماندگاري آنها برنامه ريزي شود.

آقای هاشمي استفاده از ظرفيت بخش خصوصي در اجراي پروژه هاي عمراني را مورد تاكيد قرار داد و تصريح كرد:‌ واگذاري طرح ها بر اساس اختيارات واگذار شده از سوي دولت بايستي در دستور كار مسئولان استان باشد.

  در ادامه این جلسه که با حضور معاونین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار شد بود معاونین به ارائه گزارش مختصری از فعالیت های سازمان پرداختند .


١٠:٥١ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٣٩    /    تعداد نمایش : ٣٥٦


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم