صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار مهندس رضوی با فرمانده سپاه استان قم

سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم میزبان فرمانده سپاه استان بود.

مهندس رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،صبح روز سه شنبه 13 آذر،   میزبان سردار شاهچراغی فرمانده سپاه استان قم بود.

در این دیدار صمیمانه که جناب آقای حسن پور مسئول سازمان  بسیج ادارات استان نیز حضور داشتند، مهندس رضوی ضمن خیر مقدم  و خوش آمدگویی به سردار شاهچراغی ، از تعامل خوب سپاه استان  با ادارات دولتی ابراز خرسندی کردند و گفتند: پایگاه های مقاومت بسیج در ادارت استان می توانند  نقطه قوتی برای  ارائه خدمات جهادی به مردم باشند و خوشبختانه سازمان مدیریت قم در این  امر پیشرو بوده است.

سردار شاهچراغی نیز  در این دیدار ضمن  قدردانی از تلاش های مهندس رضوی در سازمان مدیریت ابراز داشتند: نقش این سازمان در اقتصاد مقاومتی و اجرایی شدن بیانات مقام معظم رهبری کلیدی است و خوشبختانه تا به امروز  در جبهه اقتصادی و حل مشکلات نقش چشمگیری داشته است.

فرمانده سپاه قم افزودند: به یاری خدا ما در جنگ اقتصادی هم  مانند سایر جنگ  ها پیروز خواهیم شد و سپاه این آمادگی را  دارد تا در این جبهه با تمام امکانات و نیروها در کنار دولت و مردم باشد.

سردار شاهچراغی در این دیدار برهمکاری هرچه بیشتر سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  برای اجرا و اتمام سریعتر  پروژه های در دست اجرا  توسط سازمان بسیج در استان قم  تاکید کردند .


٠٩:١٢ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٤٩    /    تعداد نمایش : ٥٦١


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم