صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تکریم و معارفه روسای سازمان

مراسم تکریم و معارفه مهندس رضوی و دکتر نوربخش

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه و ریزی قم،مراسم تکریم و معارفه مهندس رضوی و دکتر نوربخش روسای سازمان مدیریت و برنامه و ریزی استان قم، در روز پنجشنبه 27 دی ماه با حضور استاندار، معاون و مدیران سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیران استانی در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم برگزار شد.

 در این جلسه مهندس رضوی با تقدیر و قدردانی از تشریف فرمایی میهمانان محترم ضمن بیان عملکرد خوب سازمان در سالهای گذشته و تاثیر این فعالیتها در بهبود خدمت رسانی دستگاه ها اجرایی در استان قم، برخی از دستاوردهای این سازمان را در زمینه های مختلف برشمرد.
ایشان توجه ویژه به بخش آموزش را در سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم نکته ای مهم برشمردند و فعالیت های این سازمان را در این زمینه اثربخش یاد کرد و تداوم آن را خواستار شد .

 دکتر رمضانپور نرگسی معاون امور مجلس و توسعه منطقه ای سازمان برنامه بودجه کشور میهمان این برنامه، ضمن ابراز خرسندی از انتخاب شایسته دکتر نوربخش برای سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم، از سوابق درخشان ایشان یاد کرد و ابراز امیدواری نمود حضور ایشان در سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم  منشاء خیر و برکات شود.

 دکتر سرمست استاندار قم در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حسن انتخاب دکتر نور بخش به عنوان رئیس سازمان مدیریت قم یادآور شد: تحصیلات و تجربیات موفق ایشان در زمینه برنامه و بودجه بی شک نقطه قوتی در رشد فعالیتهای استان قم خواهد بود و حضور ایشان در تیم های تصمیم گیری و کارگروه های تخصصی استان میتواند به برنامه ریزی عملیاتی و حل بهتر مشکلات استان کمک شایان کند.

 در ادامه این جلسه دکتر نوربخش رئیس جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم  ضمن قدردانی از ابراز لطف مهمان و ابراز خرسندی از توفیق خدمت در جوار حرم کریمه اهل البیت ، گفت:

فلسفه وجودی سازمان مدیریت و برنامه ریزی این است که در آن منابع و سرمایه ها به بهترین نحو مدیریت شود و باید قبل از انجام هر کاری برنامه های موثر برای آن امر تدوین گردد.
بی شک هدف این برنامه ریزی ها در سازمان مدیریت، بهره مندی مردم از رفاه و آرامش است که در نهایت باید موجب خشنودی خداوند متعال و مردم این سرزمین گردد.

ما در این مسیر از همه نظرات استفاده خواهیم کرد و انشاالله در جلسات برنامه ریزی استان در این خصوص برنامه های خود را ارایه خواهیم نمود.

جلسه با اهدای حکم مدیریت دکتر نوربخش و اهدای لوح تقدیر به مهندس رضوی به پایان رسید.


٠٩:٠٥ - شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٢٢٢٤    /    تعداد نمایش : ٤٢٤


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم