صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برگزار شد

هشتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، استاندار و مسئولان استان روز پنجشنبه 18/11/97 در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد

در ابتدای این جلسه دکتر نور بخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان دستور جلسه را قرائت نمود.

بنا بر دستور کار اول، گزارشی از عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی در سال های 95 تا 97 ارائه شد. در این گزارش مبانی، الزامات، رسالت ها، و سازماندهی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان و دستاورد های آن در بخش های مختلف اقتصادی استان ،عملکرد پروژه های دستگاه های اجرایی مصوب ستاد و پروژه های واگذار شده بیان شد .

در ادامه جلسه دکتر نوربخش به عنوان دستور کار دوم جلسه با اشاره به ضرورت پیگیری و تسهیل واگذاری پروژه ها در ستاد کل کشور از سوی دکتر مونسان به عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در استان، به ارائه برنامه‌های محوری اقتصاد مقاومتی استان قم در سال 1398 پرداخت

در این برنامه‌ها به سیاست و محرک ها و طرح‌های منتخب پیشنهادی سال 1398 در بخش های گردشگری، صنعت و معدن، زیربنایی، خدمات بازرگانی و عمران شهری اشاره و گام‌های عملیاتی برای این محرک ها برشمرده شد.


٠٨:٠٨ - پنج شنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٣٢٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٧١


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم