صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید شورای فنی استان از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور

جلسه بازدید اعضای شورای فنی قم از آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور

بازدید اعضای شورای فنی استان به ریاست معاون امور عمرانی استانداری قم و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از شرکت سهامی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور روز دوشنبه مورخ 97/11/29 برگزار گردید.

در این جلسه آقای مهندس حسینی مدیر عامل محترم آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و همکاران ایشان به ارائه گزارش از توانمندی ها وعملکرد آزمایشگاه و فعالیتهای انجام شده توسط آن شرکت پرداخت

آقای دکتر بهشتی معاون عمرانی استانداری و رئیس شوار فنی استان قم با اشاره به موقعیت استان قم و نزدیکی به مرکز کشور و همچنین رشد فزآینده ساخت و ساز ها در این  استان در دهه گذشته و نیز تعریف پروژه های جدید، به ضرورت پیش بینی ساز و کار کنترل کیفی و ارتقاء کیفیت ساخت و سازها در استان تاکید نمود.

وی در این دیدار  پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه همکاری فی مابین آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور و شورای فنی استان قم را ارائه نمود.

در ادامه آقای دکتر نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دبیر شورا فنی استان قم با توجه به نقش نظارتی شورای فنی استان و کارگروه های تخصصی آن، به اهمیت فعالیتهای آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در راستای تقویت این نقش به عنوان بازوی شورای فنی استان اشاره نمود.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان قم در این جلسه بر فراهم نمودن زمینه همکاری و عملیاتی نمودن استفاده از توانمندی های مجموعه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور تاکید نمود.

در ادامه این دیدار اعضای شورای فنی استان از بخش‌های مختلف آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک کشور بازدید به عمل آوردند و مسئولان  بخش‌ها  مختلف توضیحاتی در مورد نحوه انجام کار ارائه نمودند و به سئوالات اعضاء پاسخ دادند

 


١١:١٢ - چهارشنبه ١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٣٢٥٧    /    تعداد نمایش : ١٥٨


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم