صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان برگزار شد

اولین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان

   اولین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم در سال ۹۸، روز پنجشنبه ۱۹اردیبهشت در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد.

    در این جلسه که با حضور دکتر سرمست استاندار، ‌‌آقای امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، معاونان استاندار و مدیران اجرایی استان برگزار شد، دکتر نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی عبادات، به بیان دستور جلسه پرداختند.
     دبیر شورای برنامه‌ریزی استان در این جلسه با اشاره به شرایط اقتصادی سال ۹۷گفت: استان در اعتبارات هزینه‌ای با هماهنگی به عمل آمده برای جبران خدمات کارکنان دولت به عملکرد مناسبی رسیده و با پیگیری مستمر در سال مذکور برای جذب تخصیص از ردیف ملی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی استان اقداماتی را به عمل آمده که در برخی  موارد نتایجی را در پی داشته است.

     در ادامه این جلسه امانی معاون هماهنگی برنامه‌ و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گزارش اجمالی از اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و هزینه‌ای سال۹۷ ارائه نمود.

      اهم قوانین و مقررات ناظر بر اجرای بودجه سال 98، قوانین مرتبط با توزیع اعتبارات استان در قانون برنامه ششم توسعه و قانون الحاق (2) و اهم تبصره‌های قانون بودجه سال 1398 از دیگر مواردی بود که در این جلسه تبیین شد.


١١:٣٨ - شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣١٣    /    تعداد نمایش : ٣٧١


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم