صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم

جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان

      سومین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم در سال ۹۸، روز  شنبه  مورخ 5‏/5‏/1398 به ریاست دکتر سرمست استاندار، با حضور نمایندگان محترم استان قم در مجلس شورای اسلامی، ‌‌معاونان استاندار، و مدیران اجرایی استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد.

 در این جلسه که با قرائت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد، ابتدا دکتر نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و دبیر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم با اشاره به وظیفه نظارتی این شورا، مندرج در بند 7 ماده 31  احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور و در دستور کار قرار گرفتن بررسی عملکرد برنامه‌ای و بودجه‌ای دستگاه‌های اجرایی استان، اختصاص دستور اول و دوم جلسه شورا به ارائه گزارش عملکرد شرکت‌های آب منطقه‌ای و آب فاضلاب شهری را در این راستا دانست.

    اولین دستور جلسه شورا ارائه گزارش عملکرد پروژه‌های ملی و استانی شرکت آب منطقه‌ای در‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سال 1397، ظرفیت‌های قانونی، تبصره‌ها و پروژه‌های پیوست شماره 1  قانون بودجه سال 1398 بود که مورد بررسی قرار گرفت.

در دومین دستور جلسه شرکت آب و فاضلاب شهری، گزارش عملکرد پروژه‌های ملی و استانی را ارائه کرد.

 سومین دستور جلسه این شورا بررسي مصوبات کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی بود که توسط اعضای شورا مورد بررسی و رای گیری قرار گرفت.

 دکتر سرمست استاندار قم در این جلسه تخصيص اعتبارات ملي را در راستاي اجراي پروژه‌هاي مهم استان قم ضروري دانست و افزود: مدیریت استان از ظرفيت نمايندگان مجلس براي پیگیری اعتبارات ملي دستگاه هاي اجرايي استفاده می‌کند.


٠٩:٠٠ - دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٧٤    /    تعداد نمایش : ١٧٢


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم