صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم

بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم

سرکار خانم دکتر اربابی معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور همراه با سرکار خانم مختاری معاون حراست سازمان برنامه و بودجه کشور روز دوشنبه مورخ 98/07/08 از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم بازدید کردند.

ابتدا در این سفر، از ساختمان اداری- آموزشی مدیریت آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم بازدید به عمل آمد و شرح مختصری از فعالیت‌ها، عملکرد و خدمات آموزشی ارائه شده توسط واحد در سال جاری توسط دکتر نوربخش رئیس سازمان و هم چنین دکتر دلاوری مدیر واحد ارائه شد. در ادامه معاون سازمان از امکانات و فضای اداری- آموزشی مجموعه بازدید نمودند.

در ادامه سرکارخانم دکتر اربابی، بعد از نماز ظهر و عصر، در نشست عمومی سازمان که با حضور تمامی همکاران در سالن جلسات سازمان تشکیل گردید، شرکت نمودند و در جریان مسائل و موضوعات مطروحه توسط برخی از همکاران قرار گرفته و در جمع بندی نشست پاسخ و رهنمودهای لازم بیان نمودند.

شورای معاونین سازمان از دیگر برنامه‌های خانم دکتر اربابی بود که با  حضور معاونان و مدیران سازمان در دفتر ریاست سازمان برگزار و موضوعات اساسی مربوط به واحدهای مختلف، برنامه‌ها و فعالیت‌ها پیش‌بینی شده طی سال و اقدامات انجام شده در 6 ماهه اول توسط معاونان و مدیران مربوط ارائه شد. در این نشست به برخی از مسائل، مشکلات سازمان‌های استانی و چگونگی ارتباط قوی‌تر بین استان‌ها و امور بخشی مرکز و نیز پیشنهاداتی درخصوص رفع مسائل و مشکلات مذکور ارائه و جمع‌بندی گردید.دانلود فايل : 3.JPG ( 110KB )


٠٩:١٣ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ٣٤٣٢    /    تعداد نمایش : ٣٦٧


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم