صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

سومین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع برگزار شد.

سومین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع برگزار شد.

سومین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع روز دوشنبه 29 مهرماه 1398 به ریاست دکتر نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان برگزار شد.

ابتدای جلسه به تبیین و بررسی برخی مشکلات کلیدی در تحقق درآمدهای دستگاه‌ها پرداخته شد. دکتر نوربخش با اشاره به اهمیت تقویت درآمدهای مالیاتی در ساختار بودجه‌ریزی جدید (بدون نفت)، خواستار همکاری و تعامل دستگاه‌های خدمات‌رسان و دستگاه‌های اجرایی ارائه‌دهنده مجوز در راستای شناسایی و تشکیل پرونده‌های مودیان فاقد سابقه شدند.

در ادامه نیز مدیر کل امور اقتصادی و دارایی به ارائه عملکرد درآمدهای استان در سال‌های گذشته و 6 ماهه اول سال جاری پرداخته و بر مبنای جلسات کارشناسی متعددی که در طول دو هفته اخیر برگزار نمودند، پیش‌بینی درآمدهای استان را برای لایحه بودجه سال 1399 ارائه کردند. در پایان نیز دکتر نوربخش با بیان این نکته که پیش‌‌بینی‌های انجام شده برای سال 1399 به دلیل استقرار نظام درآمد- هزینه نیازمند دقت بیشتری است، خواستار بررسی و اصلاح پیش‌بینی ردیف‌های درآمدی دستگاه‌های اجرایی به ویژه اداره کل امور مالیاتی شد.


١٤:٥٦ - پنج شنبه ٢ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ٣٤٥٣    /    تعداد نمایش : ٢٦٦


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم