صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

پيش بيني اعتبارات پروژه قطار شهري قم در تدوين بودجه سال 97

پيش بيني اعتبارات پروژه قطار شهري قم در تدوين بودجه سال 97

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور جهت زیارت حضرت معصومه (س)، شرکت در مراسمات عزاداری شهادت امام رضا(ع) ، دیدار با مراجع عظام و  بررسی روند تخصیص اعتبارات استان قم صبح روز یکشنبه  به استان قم سفر کرد.

محمدباقر نوبخت عصر روز یکشنبه  در مصاحبه با صدا و سيماي مركز قم با اشاره به برنامه هاي سفر يك روزه خود به قم اظهار داشت: حضور در شهر مقدس قم در چنين روزي براي شركت در مراسمات سوگواري شهادت امام رضا (ع) در كنار ساير برنامه ها توفيق الهي بود.
وي اظهار داشت: در اين سفر با مراجع عظام تقليد ديدار و از نظرات و رهنمودهاي اين بزرگواران استفاده نموديم.
نوبخت در ادامه با اشاره به اهميت پروژه قطار شهري استان قم و جايگاه ويژه آن در پذيرش مسافرين و زائرين افزود: اميدواريم با پيش بيني اعتبارات اين پروژه در تدوين بودجه سال 97 بتوانيم در اجراي آن سرعت بخشيم.
معاون رئيس جمهور در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سيما در رابطه با مسئله ي خسارات سنگين سرماي سال گذشته به كشاورزان استان قم گفت: براي جبران خسارات ناشي از حوادث طبيعي و غيرمترقبه مصوبه ي هيئت وزيران را داشته ايم و اميدواريم با استفاده از اعتبارات ملي و استاني بتوانيم جبران خسارات را داشته باشيم.

محمد باقر نوبخت در جریان سفر یک روزه خود به استان قم با علما و آیات عظام مكارم شيرازي، جوادي آملي، نوري همداني، سبحاني، سعيدي، اعرافي و محقق داماد ديدار نمود.همچنين در مراسمات عزاداري شهادت امام رضا (ع) در بيوت علما شركت نمود.
سيد مهدي صادقي استاندار قم و سيد حسن رضوي رئيس سازمان مدبیریت و برنامه ریزی قم آقاي نوبخت را در برنامه هاي امروز همراهي نمودند.


٠٩:١٤ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٥٤٤    /    تعداد نمایش : ٤٣٥


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم