صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه اتاق فکر از سلسله مباحث دانش افزایی برگزار شد

اولین جلسه اتاق فکر از سلسله مباحث دانش افزایی با حضور ریاست محترم سازمان برگزار شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

اولین جلسه  اتاق فکر  از سلسله مباحث دانش افزایی با حضور ریاست محترم سازمان، معاونین و کارشناسان با موضوع بررسی راهکارها ی استقاده از GIS در جامعه امروز در روز سه شنبه سوم بهمن ماه 96 در سالن جلسات سازمان برگزار شد .

در این جلسه ابتدا جناب آقای جانقربان کارشناس GISاستان، به معرفی و پیشرفت های  اخیر  GIS  و کاربردهای آن در کشور های پشرفته  پرداخت  و سپس دستاوردهای استان قم  را در این ضمینه  مورد  بحث و برررسی  قرار داد.

در ادامه جلسه ریاست محترم سازمان جناب آقای مهندس رضوی ضمن تشکر از تلاش های  معاونت آمار و اطلاعات در خصوص تهیه اطاعات GIS استان و برگزاری این جلسات گفتند :سازمان مدیریت و برنامه ریزی به عنوان سازمان پیشرو باید از این قبیل جلسات دانش افزایی برگزار نماید و بتواند مباحث و مشکلات استان را با استفاده از  پتانسیل های کارشناسان سازمان  مرتفع وحل نماید.

در ادامه جلسه جناب آقای شاکر  معاون آمار و اطلاعات استان  بیان نمود  شهرداری  قم استفاده خوبی از امکانات GIS استان نموده است و  در حال حاضر حدود40 لایه روی نقشه  GIS استان  به صورت آنلاین قرار داده  و در نظر دارد که اطلس محلات شهر را نیز فعال نماید .


جلسات دانش افزایی با رویکرد افزایش سطح توانمدی و دانش کارکنان در محور های: اردویی  جلسات اتاق  فکر؛جشنواره پیشنهادات ؛ و کارگاه های تخصصی در سازمان برگزار می گردد .

 


١١:٤٩ - يکشنبه ٨ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٦٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٨


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم