صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه رابطین آموزشی دستگاه های اجرایی استان

جلسه رابطین آموزشی دستگاه های اجرایی استان در سازمان مدیریت استان قم

جلسه رابطین آموزشی دستگاه های اجرایی استان در روز یک شنبه 8/11/96 در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی است با  حضور رابطین آموزشی دستگاه های  استان برگزار شد.

در این جلسه که به دعوت مرکز آموزش و پژوهشهای  توسعه و آینده نگری استان برگزار شده بود  جناب آقای رضوی ریاست محترم سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان نکاتی را پیرامون اهمیت بحث آموزش دستگاهای  اجرایی بیان نمودند.

در ابتدای جلسه دکتر دلاوری ریاست مرکز  و پژوهشهای  توسعه و آینده نگری استان ضمن تشریح فعالیت های این  مرکز از ارتباط خوب و موثر دستگاه های اجرایی استان تشکر کردند و خواستار هماهنگی و توسعه هرچه بیشتر این  فعالیت  ها شدند.

جناب آقای رضوی در این ادامه این جلسه با اشاره به اینکه شعار دولت محترم در زمینه حقوق شهروندی با آموزش می تواند تحقق پیدا کند گفتند ما باید بپذیریم که آموزش قلب تپنده هر سیستمی می باشد و هر سیستمی را می تواند زنده نگه دارد.

ایشان همچنین  افزودند  از استان های کشور پیشنهادهای در خصوص میزان اعتبارات آموزشی و ساختار و تشکیلات خواسته شده است و استان ها موارد را به ستاد اعلام کرده اند و همه هدف این است که از امکانات و ظرفیت های اموزشی استفاده بهینه و درست شود


 مهندس رضوی افزودند در زمینه طرح اشتغال ، کشور به این نتیجه رسیده اند که آموزش و حرفه آموزی از مقوله های مورد نیاز ضروی در رفع مشکل بیکاری  است.

 


١٣:٤٢ - سه شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٦١٠    /    تعداد نمایش : ٥٨٧


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم