صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم در سال 96

سید مهدی صادقی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم در سال جاری که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به آخرین وضعیت منوریل اظهار داشت: تکلیف این طرح تقریباً روشن‌شده اما توافق‌نامه‌ای که میان پیمانکار و کارفرما هست هنوز مشخص نشده است.

وی با بیان اینکه اگر توافق‌نامه میان پیمانکار و کارفرما مشخص شود این طرح روبه‌جلو خواهد بود، افزود: به‌منظور تکمیل باقی‌مانده طرح منوریل که به تصویب شورای ترافیک استان رسیده 110 میلیارد تومان بودجه نیاز است تا به سرانجام برسد.

استانداری قم با تأکید بر اینکه مدیران استان وظیفه‌دارند برای جذب اعتبارات لازم برای طرح منوریل پیگیری‌های خود را داشته باشند، ادامه داد: مدیران استان باید هر دو ماه یک‌بار گزارش عملکرد ارائه دهند تا در صورت بروز مشکل آن‌ها را مطرح و در این رابطه تصمیم‌گیری‌های لازم صورت گیرد.

صادقی بیان کرد: اسناد خزانه‌ای که بین دستگاه‌ها توزیع‌شده است اگر می‌تواند حداکثر تا 31 خردادماه سال 97 هزینه کنند باید این کار را بکنند و مدارک را تحویل اداره کل امور دارایی دهند.

وی خاطرنشان کرد: موافقت‌ها و مخالفت‌های صورت گرفته از سوی مدیران همگی در راستای توسعه و تعالی استان است تا طرح‌ها و پروژه‌ها به یک سرانجامی برسد.

 


١٣:١٨ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٦٤٢    /    تعداد نمایش : ٤٧٤


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم