صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار نوروزی ریاست سازمان با همکاران

دیدار نوروزی مهندس رضوی

جناب آقای مهندس رضوی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم  در  اولین روز  کاری سال 97 با همکاران محترم سازمان نشست صمیمانه داشتند.

در این جلسه که به مناسبت تبریک ایام نوروز و سال جدید در سالن جلسات برگزار شده بود همکاران و معاونین محترم سازمان حضور داشتند

مهندس رضوی در این جلسه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی  موفقیت برای همه همکاران ، به برنامه های  سال 96 سازمان مدیریت اشاره نمودند و گفتند سال 96 با تمام فراز و فرود های مالی و اقتصادی سال خوبی برای سازمان  بود و به اهداف زیادی از برنامه  از پیش تعین شده رسیدیم . دولت هم در نیمه دوم سال با تمام مشکلات اقتصادی و محدودیت ها به بخش زیادی از تعهدات مالی خود عمل کرد

ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این نشست صمیمانه افزودند:  سال 97  توسط مقام معظم رهبری سال حمایت از کالای داخلی  نام گذاری شد. دولت هم مانند سال های قبل اولویت اولش حل مشکلات اقتصادی  و ایجاد اشتغال است و ما هم در استان  با جدیت این بحث را پیگیری خواهیم کرد .


ایشان در ادامه افزود: سازمان مدیریت استان قم در سال 96 فعالیت های مفید و موثری را در استان داشته ولی متاسفانه در بحث مستند سازی قدری از این فعالیت ها مستند نشده و  این فعالیت ها کمتر دیده شد.  از همه همکاران و معاونین محترم می خواهم   تا در سال 97 فعالیت های خود را به صورت مدون مستند سازی کنند  تا از این طریق علاوه بر ثبت فعالیت ها و وظایف،  قابلیت انتقال تجربیات به سایر دستگاه را داشته باشد.

 

 


١٠:٠٣ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٦٥٥    /    تعداد نمایش : ٣٤٢


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم