صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام نوروزی ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم

دیدار مدیران استان با مهندس رضوی

مدیران دستگاه اجرایی استان در نخستین  روز های کاری سال 97  در جلسات  جداگانه ای با مهندس رضوی دیدار و گفتگو  داشتند .

در این جلسات صمیمانه که به مناسبت ایام نوروز و سال جدید در دفتر ریاست سازمان برگزار  شد، مدیران  دستگاه های اجرایی برای عرض تبریک و  تجدید دیدار با مهندس رضوی حضور پیدا می کردند.

محور بحث و گفتگو این دیدارها  در خصوص شعار سال و اهمیت برنامه ریزی برای تحقق اهداف کلان دولت و اجرایی شدن سیاست های اقتصادی در استان بود .

تکمیل پروژه های ناتمام عمرانی ، کسری بودجه برخی ادارات،  پیگیری برخی از مطالبات دستگاه های  اجرایی و ارائه گزارشات مختصر در خصوص پیشرفت برنامه دستگاه ها  از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار ها بود.

جناب آقای رضوی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در  این جلسات  ضمن  تاکید و یادآوری بیانات رهبر انقلاب در دیدار نوروزی در خصوص حل مشکلات اقتصادی در خود کشور به این نکته اشاره کرد که با وجود نیروی انسانی غنی و منابع داخلی  استان در بخش های مختلف و نیز بهره گیری از تجربیات گذشته، حل مشکلات اقتصادی و اشتغال را در استان قم قدری تسهیل می کند و  این هماهنگی و همسویی دستگاه های ذی ربط است که می تواند نقش کلیدی در تسریع  این امر داشته باشد.

ایشان افزودند: وجود برخی از محدودیت های بودجه ای در سال گذشته، باعث شد تا  به مدیریت صحیح هزینه ها در بخش دولتی اهمیت بیشتری داده شود و امیدوارم در سال 97 نیز این  مدیریت ادامه پیدا کند تا شاهد اصلاح الگو های  مصرف در بخش دولتی و کاهش هزینه ها  باشیم .

وی در خصوص پروژه های عمرانی نا تمام استان به این نکته اشاره کردند : تلاش دولت  بر اتمام این طرح ها به وسیله مشارکت و یا واگذاری به  بخش خصوصی است و در این خصوص امتیازات خوبی را برای جلب سرمایه گذاران در نظر گرفته شد .١٤:١٠ - سه شنبه ٧ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٦٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٩


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم