صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه اجرايي برنامه ششم توسعه

برنامه اجرايي برنامه ششم توسعه و اولويت‌هاي ابلاغي رييس جمهور

به منظور تبيين نقش امور سازمان برنامه و بودجه كشور درفرآيند تهيه و تنظيم برنامه اجرايي برنامه ششم توسعه و اولويت‌هاي ابلاغي رئيس‌جمهور به وزراء و معاونان، جلسه‌اي با حضور معاون امور اقتصادي و هماهنگي برنامه و بودجه، رؤساي امور، معاونان و كارشناسان مربوط برگزار شد.

به گزارش مركز‌ اطلاع‌رساني،‌ روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور در ابتداي جلسه كه در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، حميد پورمحمدي، معاون امور اقتصادي و هماهنگي برنامه و بودجه، بر اهميت اجراي وظيفه محوله به سازمان در ارائه گزارش‌هاي دوره‌اي مقايسه‌اي از پيشرفت و تحقق اولويت‌هاي ابلاغي رئيس جمهور به وزراء و معاونان با توجه به پيگيري‌هاي مكرر ايشان تاكيد كرد.

وي  همچنين تلاش و همكاري براي تهيه و تنظيم برنامه اجرايي دستگاه‌ها در راستاي اجراي ماده ۱۲۱ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه را اولويت نخست  سازمان برنامه و بودجه كشور در ارديبهشت ماه عنوان كرد.

در ادامه نيز محمود ملكوتي‌خواه، مشاور معاونت اقتصادي و هماهنگي برنامه و بودجه در امور نظارت سازمان به شرح فعاليت‌هاي انجام شده و اقدامات آتي بخش نظارت در اين ارتباط پرداخت.

بنا به اين گزارش اين جلسه پس از بحث و بررسي درخصوص مطالب مطرح شده، به پرسش‌هاي نمايندگان امور حاضر در جلسه، پاسخ داده شد.

در پايان نيز، پورمحمدي با جمع‌بندي و نتيجه‌گيري مباحث، بر رعايت جدول زمان‌بندي تهيه، تنظيم و تاييد برنامه‌هاي اجرايي، برگزاري دوره‌هاي آموزشي در سطح معاونان و كارشناسان امور براي ايجاد آشنايي با شيوه تهيه و تنظيم برنامه‌هاي اجرايي و اهتمام ويژه رؤسا و معاونان امور سازمان در راستاي تحقق اولويت‌هاي ابلاغي رييس جمهور و احكام توسعه كشور تاكيد كرد.

همچنين پايگاه اطلاع رساني برنامه ششم توسعه با آدرس اينترنتي www.plan۶.ir به عنوان پل ارتباطي براي دريافت فايل‌ها و دستورالعمل‌هاي ابلاغي و نيز ارايه نظرات و پيشنهادها معرفي شد.

 


١٢:٥٠ - يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٧٠٤    /    تعداد نمایش : ٢٩٨


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم