صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال 97

جناب آقای رضوی  ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم در دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی  در سال جاری، ضمن گرامیداشت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر  روز مقاومت و پایداری، اظهار امید واری کردند که همیشه در همه صحنه های اقتصادی و سیاسی  با مقاومت و ایثار  مسائل و مشکلات پیش روی نظام حل شود و به پیروزی دست بیابیم

دستور کار دومین جلسه  ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی گزارش پروژه های سال گذشته و ارائه  برنامه های سال جاری  سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان و جهاد کشاورزی بود و پس از این ارائه گزارش اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات پرداختند.

در این جلسه سید مهدی صادقی استاندار قم با تاکید بر توجه بیشتر به کشت گلخانه‌ای در قم اظهار کرد: یکی از راهکارهای رونق و حفظ ارزش افزوده مجموعه گلخانه ها موضوع حمل و نقل است.

وی افزود: با تصمیماتی که در رابطه با ایجاد فرودگاه در قم دنبال میشود شرایط بسیار مناسبی را ایجاد خواهد کرد که محصولات کشاورزی قم به خوبی به استان ها و کشورهای دیگر صادر شود.

همچنین محسن بهشتی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم در این جلسه از احداث یک مسیر پشتیبان برای بزرگراه قم تهران خبر داد.وی با اشاره به اینکه تا کیلومتر ۱۱ بزرگراه قم - تهران خدماتی  برای شهر قم داده می‌شود افزود: این مسیر پشتیبان می‌تواند ترافیک را از اتوبان در ابتدای مسیر بردارد.

 

 


٠٨:١٤ - شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧٥٨    /    تعداد نمایش : ٦٣٨


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم