صفحه اصلی > آرشیو اخبار و رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع

اولین جلسه ستاد درآمد و تجهیز

اولین جلسه ستاد درآمد و تجهیز منابع استان قم در سال جاری، در تاریخ 7خرداد 1397 به ریاست جناب آقای مهندس رضوی در سالن جلسات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، برگزار گردید. در این جلسه، دبیر محترم ستاد، جناب آقای علیپور گزارشی از وضعیت درآمد استان در سال 1396 به شرح زیر ارائه کردند:

عملکرد درآمدهای استان در سال 1396 مبلغ 631 میلیارد تومان بوده است که به نسبت سال قبل، 6% رشد داشته است. همچنین درآمدهای مالیاتی استان به نسبت سال گذشته، رشد 11% را تجربه کرده است. رتبه استان قم از نظر عملکرد درآمد های عمومی (یازده ماهه)، در میان استان های کشور (به جزتهران) از 19 در سال 1395 به 18 در سال 1396 ارتقا پیدا کرده است. همچنین استان قم با تحقق 105% درآمد مصوب قانون بودجه 1396 در رتبه پنجم کشور قرار دارد. این رتبه در سال 1395 برای استان قم، ششم بوده است. از نظر رشد درآمد نیز استان قم در سال 1396 در جایگاه نهم کشور قرار دارد. در مدت مشابه سال قبل رتبه استان از نظر رشد درآمد، پنجم بوده است.

پس از ارائه مطالب توسطه دبیر محترم جلسه، جناب آقای مهندس رضوی ریاست محترم جلسه، ضمن تشکر از زحمات مجموعه اداره کل مالیاتی استان، از مدیریت، برنامه ریزی و تعامل اعضا ستاد در راستای تحقق درآمدها تمجید نموده و تقدیرنامه هایی را به ایشان اهدا نمودند.


١٢:٥٢ - سه شنبه ٨ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧٧٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٢


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم