صفحه اصلی > دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی 


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان

پنجمین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان روز شنبه مورخ 19/5/1398 به ریاست دکتر سرمست استاندار قم در استانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر نوربخش رئیس سازمان و دبیر ستاد، به اقدامات دبیرخانه در خصوص بررسی و تصویب برنامه‌های محوری ستاد و تصویب پروژه‌های سال 1398 و پیرو آن تصویب 34 پروژه اشاره کرد. ایشان به انتخاب 20 پروژه از سوی دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور از بین پروژه‌های مصوب ستاد برای بارگذاری در سامانه نیپا و پی‌گیری اجرای پروژه‌های سال‌های 1395 تا 1397 اقتصاد مقاومتی استان از دستگاه‌های اجرایی و انجام امور نظارتی آن‌ها از سوی کارگروه‌های ذیل ستاد را از جمله اقدامات دبیرخانه بیان نمود که بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده گزارش نتایج حاصله در مقاطع فصلی به ستاد ارائه خواهد شد.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان تنظیم دستور کار این نشست‌ ستاد را بر اساس  اهداف بند 1 سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دانست و هدف و ملاک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور و استان را نه ایجاد وظایف جدید برای دستگاه‌های اجرایی بلکه تلاش برای تغییر اولویت‌ها و شیوه پرداختن به مسائل ابراز و اضافه کرد که این امر در راستای رسیدن به همگرایی و هم‌افزایی به منظور افزایش توان داخلی صورت گرفته است.

در ادامه اداره کل صنعت، معدن و تجارت گزارشی در عملکرد رونق تولید، و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص عملکرد اعتبارات اشتغالزایی استان و کمیته امداد و بهزیستی گزارشی در مورد اعتبارات بند ب تبصره 16 قوانین بودجه ارائه سال 1398 نمودند.

 


١٤:١٣ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٤٧٤


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم