صفحه اصلی > دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی 


  چاپ        ارسال به دوست

به نتیجه رسیدن بیش از 80 درصد پروژه های اقتصاد مقاومتی استان

بیش از 80 درصد پروژه های اقتصاد مقاومتی استان به نتیجه رسیده است

سید حسن رضوی روز سه شنبه در هفتمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم در تالار امام جواد(ع) استانداری، اظهار داشت: از سه ماه قبل به منظور بررسی عملکرد این دستگاه ها جلسه های منظمی با آنها ترتیب داده شده است.
وی با بیان این که در حال حاضر طرح های جدید اقتصاد مقاومتی برای هر دستگاه در حال احصاء و شناسایی است و در اسرع وقت رصد و پایش نیز می شود، افزود: بیش از 80 درصد طرح های اقتصاد مقاومتی دستگاه های استان که بیشتر آنها با ابلاغ استاندار انجام پذیرفته به نتیجه رسیده و تعداد طرح های به نتیجه نرسیده نیز تنها 2مورد است که گزارش های پیرامون آن با توجه به گزارش های دستگاه های مربوطه به شکل خاص به استاندار ارایه می شود.

شیرکوند معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی و جانشین نماینده دولت در ستاد فرماندهی اقتصادمقاومتی استان هم بر ضرورت تهیه آمار دقیق و واقعی اشتغال تاکید کرد.

شیرکوند بابیان اینکه در دو آمار مشکل بنیادین در کشور وجود دارد گفت: متولی آمار اشتغال در کشور وزارت تعاون، کار ور فاه اجتماعی است.

 معاون رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: اگر آمارها دقیق و واقعی باشد اهداف اشتغال زایی محقق می شود و اگر نباشد کارآیی ندارد و نشان دهنده ناتوانی دست اندرکاران است.

 استاندار قم هم با تاکید بر دقت و صداقت در تهیه آمار دقیق و صحیح و رفع کاست های موجود به جلسه اخیر با شورای نهادهای نظارتی اشاره کرد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی از کمک و همراهی نهادهای نظارتی برای انجام مسئولیت های خود اطمینان خاطر داشته باشند.

صادقی شرط این همراهی و حمایت را ارائه دقیق اطلاعات شفاف و شرایط کار به نهادهای نظارتی خواند و افزود هر مدیری در این مسیر دچار مشکل شود تمام قد از او دفاع می کنیم. 


١٠:٤٥ - چهارشنبه ٣ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٦    /    تعداد نمایش : ٤٢٩


سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم